Nové Olympus OMDéčko a výlet do Berlína #NeverStopTheJourney

V létě jsem byla pozvaná, abych se spolu s dalšími dvěma českými instagramisty, s Martinkou Kaufmannovou a Jirkou Krylem, zúčastnila světového launche nového foťáčku od Olympusu OM-D E-M10 mark III. Do té doby jsem fotila s jeho předchůdcem a byla jsem neuvěřitelně spokojená. Když jsem se tedy dozvěděla, že se spolu s dalšími 29 bloggery a fotografy z celé Evropy podívám do Berlína na launch nováčka, byla jsem nadšená. To jsem ale vůbec netušila, jak úžasná celá akce bude! Nejlíp vám to ukážou obrázky, takže tenhle článek je hodně o fotkách a za pomoc s nimi děkuju Jirkovi i Martince. Tak se mrkněte a já tímto moc děkuji Olympusákům za tohle pozvání a jdeme na to 😉 

Tak tady ho máte, nové #OlympusOMD! Oproti “mark dvojce” má zjednodušené menu, ve kterém se lépe  zorientujete a prosšel lehkým redesignem, takže je to ještě větší retro fešák, který nejen parádně fotí, ale sám na fotkách vypadá skvěle… Co jsme s OMDéčky v Berlíně nafotili a jak jsme je nafotili se můžete podívat na fotkách níže. Organizátoři akce nám připravili bohatý program a plno fotogenických spotů a příležitostí, tak vám chci ukázat pár záběrů z těch parádních 3 dní!

Launch a představení foťáčku byl v úžasném industriálním prostoru KRAFTWERK,
kde bylo připraveno i plno úžasných světelných instalací, které se daly fotit. No a večer tu byla samozřejmě párty!

Máte 30 cestovatelů v Berlíně a chcete, aby si vyzkoušeli foťáček při co nejzajímavější příležitosti? Naložte je na lodě a ukažte jim Berlín z jiného úhlu.


Lodičky nás odvezly do krásné zahrady na břehu řeky Sprévy, která se jmenuje Jackie O. Veliké stany, coffee truck, bar, dokonalé quinoa bowls s lososes a hlavně Bulli!
Starej VW transporter, to nejfotogeničtější vozítko na světě! Fotili jsme tam všichni jako blázni! Schválně mrkněte na fotky 🙂

 

Naše insta rodinka! zleva: @j1rk4, @akivotrubova, @freecoolina, @lihakim

 


Dvě zlatíčka, se kterými jsem se během výletu seznámila. Nádherná Polka Aleksandra, která má krásný profil @travel_and_keep_fit.
Cestuje, cvičí a je to úžasná mladá žena se zajímavými názor a skvělým humorem. No a na party jsme za to, jako pořádný východní holky, taky uměly vzít!
Novým kamarádem byl i prímovej kluk Lavan, který je ambasadorem švédského a finského Olympusu a stal se během výletu naším fotoparťákem!
***
Two sweethearts I met at this trip. Beautiful Aleksandra from Poland, who has amazing profile @travel_and_keep_fit about sport and travel.
She is travelling the world, working out and she is strong young woman with interesting opinions and great sense of humor, of course we also were party twins,
us girls from eastern Europe, right? <3 Another new friend to me is Lavan, swedish Olympus ambassador, who was our photo-buddy during the trip!


 

Nejen, že nás rozmazlovali fotogenickými lokacemi, ale i báječným fotogenickým jídlem. V restauraci, kde jsme večeřeli úžasné zdravé bbq, kde nechybělo
grilované avokádo, sladká kukuřice a stejky bylo připraveno i profi světlo a tenhle krásný dřevěný stůl, abychom si své jídlo mohli i vyfotit. Chápete to? Instagrammerův ráj!!!

 

Poslední den jsme se nakopli kafíčkem z Roamers a pak se na nás těšil krásný piknik na Tempelhofer feld. Props, deky, jídlo, všechny bylo zase totálně Instagram friendly. Pro fotografy, kteří rádi zachycují pohyb, byla ready partička longboardistů a sexy bruslařek, já jsem se ovšem soustředila na piknikové radovánky, přeci jenom, to je víc můj styl 🙂

Při čekání na vlak zpátky do Prahy (btw první třída Praha – Berlín je fantastický pohodlný cestování) jsme ještě pořídili parádní krabici donutů no a nevyfoťte si to :))