#MagentovejRokac

Ahoooj! Před pár chvilkami jsme se vrátili z letošního Rock for People a protože mě čeká praní a vybalování, samozřejmě radši napíšu článek o tom, jak jsme se měli. Festivaly totiž už dávno nejsou jenom o hudbě, ale hlavně o společnosti, s jakou tam jste a jakou pohůdku si uděláte. Letos jsme opět jeli s magentovou partou, kterou podporuje T-Mobile, omrknout jejich zónu a musím říct, že to byla fakt sranda! Co se týče line-upu, tak ten pro mě nebyl tak našlapaný jako v minulých letech (užila jsem si ale děsně Die Antwoord a Foster The People), ale o to víc času jsem měla na chillování a různé doprovodné aktivity, takže jsem si fesťák užila fakt na maximum! Pohodlí a maximálnímu chillu jsem přizpůsobila i své outfity, tak schválně mrkněte na fotky a dejte vědět, zda jsem vás třeba zlákala, abyste se za rok na #MagentovejRokac mrkli také!

“Slečnó, mohla byste mi místo jednoho toho héliového balónku jich dát třeba… sedm?”

Jeden z nejlepších momentů na RFP – leháro v síti s tím mým sekáčem <3Dřív jsem před rokáčem vždycky vymýšlela, co na sebe, abych byla jakože pořádná rockerka a mezi všechny ty temné duše na Rokáči zapadla. Trubka mladá. Letos jsem šla hlavně po dvou základních funkcích – aby mi nebylo vedro a aby to bylo pohodlné.
Tenhle boho bardot-top mi na Rokáči udělal taky parádní
službičku – je volný a vzdušný a ještě se mi opálila ramínka 😉
Bardot top: Top Shop, Klobouk: Tonak, rtěnka: Urban Decay (odstín Menace)Třetí den bylo největší horko a tak jsem si vzala tyhle bílé plátěné šatičky s kapsami a uzlíky na rukávech. Bílou normálně moc nenosím,
ale v těhle vedrech je skoro nevyhnutelná. Šaty jsou i díky áčkovému střihu pohodlné i třeba pro sezení na zemi 😉 A zdánlivě neforemný batůžek CK má úplně ideální velikost na foťák, světřík na večer a drobnosti a skvěle se nosí ledabyle přehozen přes jedno rameno. 
Šaty a náramek: Vemzu, sluneční brýle: Top Shop, batůžek: Calvin Klein

Ladies Gang! Takhle jsme si to štrádovaly s holčičkami Hradcem na obídek a skvělé kafčo v Café na kole (doporučuji!)

Celá magentová parta! Víc našich fotek uvidíte na Instagramu @tmobile_cze!
zleva vzadu: Markét a Magda z CzechVibes, Pólík, Honza z T-Mobile, Hýňa Hampl, Kuba Žižka
vleva veprostřed: Bárb z T-Mobile, Hanička Valentová, Restlesska, Jiřík Kryl
zleva vepředu: Pája Daněk, letuška, Teru Menclová a já s panem stewardem

 
Co mě asi dostalo nejvíc z celého Rokáče bylo tohle LEHÁRO V SÍTI, kde bych se mohla houpat klidně celý den, kdyby o houpačky nebyl
takový zájem! Za tohle dávám palec nahoru týmu, co to vymyslel, protože to byla pecka!Kromě lehárka v síti jsme si mohlu vyzkoušet třeba zip-line lanovku napříč festivalovým areálem, jela jsem, jela a bylo to parádní!!!
Foto: CzechVibes.


Velkým hitem byly i úžasně milé thajské paní, které masírovali účastníky festivalu zmožené pogováním a sluníčkem <3

A TADY MÁTE JEŠTĚ NĚJAKÉ STŘÍPEČKY ZE STORIES…