Fotodeníček: Úlovky z Karlových Varů

Do Karlových Varů mě pozvala milá Kristýna, která se stará o marketing úžasným apartmánům přímo v centru města, Revelton suites. Dohodly jsme se, že si budeme s Vítkem moci užít bájo víkend v Karlových Varech, navíc v komfortu jejich ubytování a k tomu si ještě vychutnat dobrůtky z Bagel Lounge, bistra, které je přímo ve stejném domě kousek od hotelu Thermal jako zmíněné apartmány. Protože to byl spíše relaxovací víkend, mám tu pro vás hlavně fotodeníček z těch nej míst, která jsme tu za víkend stihli omrknout! 

Poprvé jsme se podívala do Havlíkovy Apotheky, konečně a koupila jsem si zvláčňující krém, jelikož jsem si ten svůj zapomněla v Praze. A moc semi to hodilo do krámu, tenhle voňavý prcek je od té doby nezbytnou součástí mé kabelky! Na víkend do Varů jsem s sebou vzala na ozkoušení ještě dvě vychytávky – hydratační novinky od L’Occitane a Vichy. Zatímco hydratační gel Aqua od L’Occitane aplikuji veečer po odlíčení před spaním, Mineral booster #Mineral89 je pro mě nedílnou součástí každého líčení, kdy ho dávám po očištění pleti jako pre-bázi.

Krásný bílý designový blogerský a instagramerský a bůhvíco ještě apartmán přímo v srdci Karlových Varů! Bylo mi u vás dobře, Revelton Suites! V den Vítkových narozenin jsme si navíc vystrojili úplně parádní b-day snídani, na které nechyběly bohatě obložené bagely, domácí dortíky, horká čokyna s marshmallows, koktejly z čerstvého ovoce a dobrá káva.

Po karlových Varech jsem ťapkala v lehce upgradovaném “normcore” outfitu – oblíbená džínová bundička (z retrojeanscz), kašmírová šála z COSu, pohodlné oneday.cz šaty a světle růžová čapka z Tonak hats, která ladila s černými slip-ony od Karla Lagerfelda s růžovými obrázky <3 Aperol jsme si vychutnali na lávce přes říčku Teplá na “zahrádce” hotelu Embassy s výhledem na Pupp i centrum Karlových Varů.

Být v Karlových Varech a nevyfotit se na Mlýnské kolonádě s krásným sbíhavým průhledem by byl hřích. Vždycky, když tu jsem, tak mě guiding line lemovaná žulovými sloupy úplně uchvátí!

Výlet s dronem za Vary

Protože to byl Vítkův narozeninový víkend, museli jsme také hned vyzkoušet jeho dárek! Nadělili jsme mu s jeho rodiči drona, DJI Mavic Air Fly a musím říct, že takovou dětskou radost v jeho tváři jsem ani nečekala. Navíc jsem vybrala lokace, o kterých jsem si říkala, že by mohly být z ptačí perspektivy vizuálně zajímavé a musím říct, že se povedlo, no mrkejte sami!

Prvním místem, kde jsme dronovali, byl zatopený kaolinový lom za Jeníkovem, kaolin zbarvuje vodu i její okolí do specifických barev, je to taková měsíční krajina a byla shora opravdu krásná!

Druhý den ráno jsme si přivstali a vydali se do chráněné krajinné oblasti SOOS – do místa, které je magické. Rašeliniště hraje všemi barvami, rostou tam zvláštní druhy trav a celou krajinu protkávají roztomilé dřevěné chodníčky, které jsou opět shora úplně magické a přetínají barevnou paletu orsanžových a hnědých fleků jako tahy štětcem nějakého vesmírného malíře. Byla to nádhera a fotky z drona, které jsme pořídili (ano, také jsem se zapojila), mi udělaly strašnou radost!


 


Děkuji, že jste si článek přečetli a dejte mi vědět, jak se vám líbil!

Vaše Aki