All black sneakerhead

Pozitivní ohlasy na poslední #Outfitíř post mě přiměly zkoušet to dál. Jednak mě začalo bavit outfity vymýšlet a také jsem měla příležitost, kam další z outfitů vytáhnout. Tuhle černo-černou kombinaci rozbitou bílými sneakerskami a strakatým gym bagem jsem fotila v uličkách staré Prahy s instagramerem Matějem Šmucrem, kterého na Insta najdete pod nickem @Matescho.

Nic se nehodí k černé lépe než černá! A protože se v téhle barvě zkrátka cítím nejlépe, zvolila jsem kombinaci černého Calvin Klein Jeans trika s černým nápisem, přes ramena ležérně hodila koženkového křiváka a tričko v přední části nachumlala a zastrčila do černých kulot. K tříčtvrtečním kalhotům strašně ráda nosím výrazné bílé sneakers, na Teniskology jsem zvolila kultovní model Nike Air Force 1, protože klasika je zkrátka klasika.

Tuhle parádní fotogenickou zeď najdete u Café Atrium v Jakubské ulici!

Detaily: Náramky z korálků z minerálů a drahých kamenů jsou od české značky Lavaliere. Já podobné náramky na dívkách sem tam vídám a přiznám se,
že jsem k tomuto stylu byla trochu skeptická, tyhle náramky jsou ale ohromě kvalitní a vyrábí je každému na míru přímo v české republice.

Na Teniskology měli svůj stánek i moji oblíbení MDMA, takže jsem v průběhu akce outfit rovnou doplnila o tuhle taxi beanie. V loňské sezóně jsem prakticky nesundala
celočernou s cedulkou uprostřed, letos jsem šla do lehce kontrastnější šedé žíhané. Na čepicic mám ráda nejen design, ale i to, z jak “pevného” a hutného materiálu je.
Podobné čepice jsou často řídké a po čase nosení se vytahají a ztrácejí tvar, po loňské sezóně v ségře téhle krásky ale mohu s klidem říct, že tohle je opravdu poctivá a kvalitní prácička.

OD HLAVY PO PATY:

čapka: MDMA
Triko: Calvin Klein Jeans
Bunda: Mango
náramky: Lavaliere
hodinky: Mockberg
kuloty: ZARA
gym bag: T-Mobile merch by Puma
sneakers: Nike Air Force 1, Queens